Blog

Nedim Çetin (Öğrenci)

Gökyüzü Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile tanışmaktan çok memnun kaldım. Gerek öğretmenlerimiz, gerekse çaycısına, idaresine müdürüne, sekreterine kadar herkese çok teşekkür ederim. Gökyüzü ile eğitime devam etmeyi çok isterdim. Ama maalesef işimiz gereği Gebze’den ayrılıyoruz. Dolayısıyla Gökyüzüne üzülerek de olsa veda etmek zorunda kaldık. Her şey için teşekkür ederim

Yağmur Erim (Stajyer)

Gökyüzü eğitim ve rehabilitasyon merkezi bana büyük tecrübeler kattı. Kurumun sıcak ve aile ortamı gibi bir ortama sahip olması burayı çok sevmemi sağladı. Gökyüzünde çok şey öğrendim; öğrenciler, öğretmenler, veliler ve en önemlisi de mesleğim konusunda tecrübelerini arttırdım. Gökyüzünü çok sevdim ve kısmet olursa mezun olduğunda da burada çalışmak isterim.

Derya Arıkan

Gökyüzü Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, kızımın okullaşma deneyiminin başlatmasında için harika bir yerde. Rahat ve güvenli. Kızım orada olmayı seviyor, kızıma öğrettiklerinizle mükemmel bir iş çıkardığınız için size ekibinize teşekkür ederim. Kızım Gökyüzüne katıldığından beri yetenek seviyesi çok daha iyi.

Ayşe Erçelik

Oğlum Hasan Can’ın Gökyüzü Rehabilitasyona gelmesiyle birlikte ben ve oğlum burada çok şey öğrendik. Hasan Can ne öğrendiyse ben daha fazlasını öğrendim. Anne olarak kendime olan güvenim arttı. Artık çevrenle çok daha olumlu ilişkiler kurabiliyorum. Çocuğumu tanıdım ve ona nasıl davranman gerektiğini öğrendim.

Hemen Ara